Katalog
Telefon
WhatsApp

Kurumsal Profil

İç giyim sektöründe Türkiye’nin köklü ve büyük şirketlerinden biri olan ANIT İÇ GİYİM serüvenine 1978 yılında Fatih’te butik bir atölye ile başlamıştır. Bugüne kadar iç giyimde birbirinden farklı renk ve tasarımları ile tüm yaş gruplarına kadın erkek ve çocuk olmak üzere tecrübe ve kalitesiyle vizyon katarak önde gelen firmalardan biri olmuştur. Trendleri ve müşteri dinamiklerindeki değişimleri öngörerek, müşterilerinin ihtiyaçlarına özel yeni ürünler geliştiren ANIT, Yurt içi ve yurt dışı İç Giyim sektöründe birçok yeniliği müşterileriyle buluşturmuştur.
Klasik çizgilerden günümüz trendlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi olan , ürettiği her modelde en kaliteli kumaş ve aksesuarları en yeni teknolojiyi harmanlayarak evrensel standartları yakalamayı ve sektöründe öncü olmayı prensip edinmiştir.
Markamıza artan yoğun talebi karşılayabilmek verimliliğini ve hizmet kalitesini çok daha yüksek seviyelere taşımak için 2018 yılında faaliyete geçirdiğimiz Esenyurt’ta ki Merkez binamızda yönetim , tekstil ,aksesuar ve konfeksiyon departmanlarının bulunduğu 10.000 m2’lik tesisinde konusunda uzman ve deneyimli ekibi ile müşterilerine hizmet vermektedir.
ANIT bir Türk markası olarak global rekabete açılabilecek tüm rekabetçi avantajlara, insan kaynağı gücüne ve başarma tutkusuna sahiptir.

Değerlerİmİz

-Güveninizin eseriyiz.
-Müşterilerimizle varız.
-Doğruyu yaparız.
-Yeniliklerimizle fark yaratırız.
-Topluma değer katarız.